HORECA 20117 & 8 november 2011 - Autotron Rosmalen De vakbeurs voor inspiratie, kennis en trends voor horecaprofessionals
Gewoon zaken doen. Dat is waar het om draait bij de professionele vakbeurs HORECA. Op 7 & 8 november 2011 staat alweer de derde editie van deze tweedaagse krachtige vakbeurs.
Brabant staat in de top drie provincies als het gaat om het aantal horecabedrijven. In Brabant en omgeving ligt dus een belangrijk marktaandeel van de totale horecasector waar u als leverancier niet mag ontbreken!
Voor bezoekers van HORECA is deze vakbeurs een perfecte mix tussen zaken doen én Brabantse gezelligheid. Door onze gemakkelijke en gratis voorregistratie, de toegankelijke locatie, het overzichtelijke beursconcept en de gratis te bezoeken seminars is HORECA de uitgelezen plek voor elke horecaprofessional!
Terugblik editie 2010
Bovendien is 76% van alle bezoekers van HORECA direct betrokken in het beslissingsproces… U als exposant komt dus direct in gesprek met de juiste personen binnen de organisatie…. dat is pas ‘gewoon zaken doen’!
Voor meer informatie; http://www.easyfairs.com/
|